| maracuda12 a întrebat:

De ce mi se da restart la calculatorul singur cand ma joc ce sa fac dau funda?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa nu te mai joci.
@dyoda: Esti cu pluta? Cel mai probabil are probleme cu sursa sau i se supraincalzeste procesorul/placa video, virusii sint fix in coada listei...

| dyoda a răspuns:

Fa o scanare de virusi cu softul "malwarebytes":http://ro.malavida.com/s/malwarebytes rulezi o scanare completa a pc-ului. revino dupa asta daca are aceeasi si spune daca mai ai probleme.