| TheAngel1997 a întrebat:

De ce mi se incalzeste procesorul de la laptop asa tare icat se stinge chiar daca joc metin2 si am 1GB RAM nu ar trebui sa se intample asa ceva. FUNDA

5 răspunsuri:
| vasyok97 a răspuns:

Pentru ca u ar trebui sa pui ceva intre masa si laptop ca sa sa circule bine aerul care iese din el si care intra in el spre exemplu cind il pui pe masa pune o cutie dedesubt si pune laptopul deasupra dar vezi sa nu acoperi gaura de aerisire
Sper ca tea jutat! Astept funda happy

| TheAngel1997 explică (pentru vasyok97):

Asa fac tot timpul. Leptopul meu sta tot timpul pe 2 dinalea de remi dar tot mi se stinge tot timpul si chiar nu stiu ce sa mai fac. te rog daca poti sa ma ajuti ca iti dau funda.

| vasyok97 a răspuns:

Pai atunci da-l la reparatie sa vezi cei cuel happy

| TheAngel1997 explică:

Laptopul meu sta pe 2 dinalea de remi dar tot mi se stinge. El se incalzeste tot timpul in acelasi loc si nu este de la baterie.

| rappfire2010 a răspuns:

Exista probabilitatea sa se fi stricat coolerul de racire pana mea sfatul meu dal la schimb pe un pc p.s