| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi apare niciun magazin cu haine pe gta san andreas?
Adica eu gasesc magazine cu haine dar nu pot intra in ele.Si nici pe harta nu sunt localizate magazine cu haine.De ce nu pot intra in ele?

Răspuns Câştigător
| ShadoWizz a răspuns:

Nu apar pe map si nici nu poti intra in ele ca nu sunt deblocate.Trebuie sa faci niste misiuni ca se le deblochezi.La un moment dat Ryder(parca) te suna si iti critica vestimentatia ca nu esti "grove" adica verde si atunci te trimite la Binco sa iti cumperi toale. Uite ca de la misiunea asta ti-ai deblocat magazinele de haine din tot GTASAwinking

| c0ton a răspuns (pentru ShadoWizz):

De fapt te suna Sweet nu Ryder.

1 răspuns: