| infernu a întrebat:

Am o problema cu skype-ul (Skype home indisponibil, reveniti mai tarziu.)asa face de 7 zile,l-am dezinstalat si instalat din nou cu noile actualizari, si tot nu merge.Chiar nu stiu ce sa-i mai fac.

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Http://i57.tinypic.com/2d143k7.jpg
Astepti cateva secunde si gata.
Bafta!

2 răspunsuri:
| HoriaStan a răspuns:

Am si eu cam aceeasi problema!
Nu pot sa o rezolv!

| Petre_Sutu_1938 a răspuns:

Si eu de o saptamana ma chinuesc sa reinstalez skype si vechea parola si cu parola noua si imi apare fereastraaa cu a aparut o problema, lucram pentru ao remedia in cel mai scurt timp dar unde este timpul scurt 7--10==sau ne tine asa pana au ei chef sa rezolve problema?