| Eduard_Mihai_1977 a întrebat:

De ce nu imi mai merge nici macar un joc multiplayer? Nu este de la jocuri,deoarece am incercat cu steam,rust,world of thanks si alte jocuri si nu mi-a mers nici unul, aveti vreo solutie?

3 răspunsuri:
| IngerasulMicutz a răspuns:

Poate ai PC-ul virusat cu troian sau alte chestii... daca ai un program de antivirus e bine daca nu trebuie sa instalezi unul.

| Eduard_Mihai_1977 explică (pentru IngerasulMicutz):

Aveam un antivirus dar mai iau unul acum foarte bun si daca dupa ce ii dau scanare gaseste troian sau ceva si dupa merg jocurile iti dau funda big grin

| Eduard_Mihai_1977 explică (pentru Eduard_Mihai_1977):

Nu,tot nu merge