| Vlady22052003 a întrebat:

De ce nu imi merge GTA V bine?

Cu setarile pe low-medium merge in aproximativ 20 fps
Pc are configuratia:
-Intel core i5 7400 2.7 ghz
-Asus strix gtx 1060 6gb dual
-8 gb ram

Nu am facut overclock pe el.
Poate fi din cauza ca am conectat mufa vga de la monitor in placa de baza? Trebuie in placa de baza sau video?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Tu conectând monitorul la placa de bază de fapt ai conectat monitorul la placa video integrată din procesor.
GTX 1060 nu mai scoate semnal video analogic (VGA) așa că o să ai nevoie de un adaptor precum acesta, pentru a conecta placa video la monitor: http://www.mivarom.ro/......ga-p-10957

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Conecteaza placa video prin HDMI si dupa vei avea 100 fps in GTA V