| Titos a întrebat:

Salut,am și eu o problema legata de un PC! Placa de baza Asus rog strix b660f DDR 5, procesor Intel 13600 k, memorie RAM DDR5 kinkston, Mv2 Samsung 980 pro, sursa Silverstone 1500 watt, placa video Nvidia 1050ti, monitor Allienware full HD 250 hz,după ce am făcut update cu toate componentele noi,in afara de sursa și placa video,după doua săptămâni de fiecare data când intru in joc, oricare ar fi aceasta mi se închide monitorul, PC nu dar ca sa pot reveni la imagine trebuie sa dau restart la PC! Am Windows 10 pro cu licență! Pe YouTube merge, orice numai când intru in joc! L-am dus înapoi la service au spus că erau niște drivere instalate nașpa... posibil dar daca e așa ei le-au instalat! După doua săptămâni iar a început să facă la fel, țin să precizez că înainte cu configurația veche aveam aceeași placa video și de aproape 3 ani de când o folosesc nu am avut nici cea mai mica problema, având o placa de baza Asus rog strix extrem edition DDR3 tot cu Intel i7! Fiecare la service aia da cu părerea dar nu vin cu soluții, pc-ul e la ei in probe...e aiurea după ce cheltui o tonă de bani și nu îți merge. Aveți idee ce ar putea fi?

1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Posibil sa fie un bug la update, pareea mea nu mai fa update.