| Raulik_2578 a întrebat:

am o problema.Am instalat NFS World si ca sa-l joc trebuie sa-mi fac cont la ei pe site, dar cand imi fac cont imi da o eroare:,, There has been an undefined error, please try again later. If the problem persist please contact Customer Support."Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma!

14 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

La mine e aceeasi eroare, cred ca sunt cateva motive :
1.Serverul e supraincarcat.
2.Clientul nu este bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-am descarcat de peste tot, dar imi da aceeasi eroare, nu am idee de ce!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, am o problema.Am instalat NFS World si ca sa-l joc trebuie sa-mi fac cont la ei pe site, dar cand imi fac cont imi da o eroare:,, There has been an undefined error, please try again later. If the problem persist please contact Customer Support."Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat odata si cred ca este divina:
1.internet explorer
2.de unde ai dowlandat jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa le trimiti un email la comunitatea ea in care sa reclami ca jocul repectiv nu iti da voie sa faci cont asa am facut si eu si a mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema am instalat jocu si intru in el si arata ecranul negru si dupa aia iese din joc, spune-mi si mie ce are ca e nfs world

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut am si eu o problema mi-am instalat jocu mi-am facut cont cand sa il pornesc (dont send) din ce cauza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema intru bag datele (email si parola) si apoi dupa ce updateaza tot dau click pe lauch si chenarul cu jocul dispare si jocul nu incepe... ce are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei cre nu pot intra in joc
daca va da eroare SEND ERRO RAPORT csa va mearga trebuie sa inchideti toate programele sau incercat s n va ma incarcati RAM-ul
stiti c pe win XP va trebuie minim 1GB RAM si pe win VISTA; 7 vatrebe minim 2GB RAM.
Ieu n-am stul ram a 1GB pe win7 simi da si mie erorile acelea dar daca uie chiar incarcat atunci la adoua incercare merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunkate in dunare proasro laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa faci un cont care sa nu il aiba si altcineva

| Alex_Rusu_1994 a răspuns:

Nu ai pus varsa corespunzatoare pune si tu ca ai peste 18 ani

| smecherul2000 a răspuns:

Nu este buna parola fratilor

| smecherul2000 a răspuns:

Ba va fac eu cont dati-mi funda si va fac