| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge nici un joc? Imi zice ceva, ca nu suporta grafica 3d am incercat si nici metin nu merge! ce are?

16 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Lasa-mi id-ul tau pe privat ca te ajut eu... P.S daca nu ma lasi sa intru la tine in pc cu teamviwer nu rezolvam nimic asa ca daca nu ma lasi sa iti fac driverul te rog sa nu dai mesaje.

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Alex_mutu_1@yahoo.com si cu m intri?

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Alex_mutu_1@yahoo.com. si cum intri?

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Cum faci asta mah?

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Cu team viwer

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Frate esti... ca sa poti sa instalezi ala driverul si sa stii ca adresa mea este :alex_mutu_1@yahoo.com(cu litere mici )

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Sa stii ca adresa mea este cu litere micibig grin

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Sa stii ca adresa mea e cu litere mici big grin

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Sa stii ca adresa mea e cu litere mici:d

| alexama a răspuns (pentru alexama):

Poti sa imi mai instalezi aia?

| mormaitu1234 a răspuns:

Andretzu007 are dreptate ba fraiere!rolling on the floor

| Andy321 a răspuns:

Nu iti merge pentru ca nai cerintele la joc.de ex:mi-am descarcat starcraft 2 beta si nu am putut sa intru in joc ca nu aveam RAMul mare.

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru Andy321):

Vorbesti prostii omule.Problema aia cu grafica 3D in niciun caz nu e de la RAM. Driverul de la placa video nu este instalat.Trebuie instalat driverul de la placa video si dupa o sa mearga dar ce sti tu? Nu mai comenta aiurea.straight face.Nu te mai baga unde nu iti fierbe oala... 3D e logic ca inseamna Video.Deci e de la driverul de la placa video trebuie instalat.Am mai patit si eu. Bafta!

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

A da si unde gasesc asta? laughing(pe bune)

| alexama a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

SI UnDE gasesc asta e de pe net sau o primesc o data cu compu?

| iustin987 a răspuns (pentru S3c0ndSh0t):

Buna cum instalez driverul de la placa video ma ajuti te rog