| chio97 a întrebat:

De ce nu imi merge salvarea care o introduc in Gta San Andreas? stiu ca e cam vechi jocul dar imi place.

Răspuns Câştigător
| undercena12 a răspuns:

Daca e salvare luata de pe net nu ai cum sa o pui decat cand il instalezi dar daca ai salvat si nu iti merge e din cauza gta-ului si mie mi s-a intamplat! funda+vot?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Fiindca probabil folosesti moduri,sau cheaturi!
sterge salvarile vechi, incepe un nou joc, si baga salvarea in my documents

| MaRiaN96 a răspuns:

Baga in my document gta san andreas files nu stiu ce... si apoi cand intri in joc trebuie sa dai clik pe salvare...

| logitech12 a răspuns:

Frate ia idul meu de mess bog_dan_4u si tio bag eu funtita+vot

| Buldus_Flavius_1988 a răspuns:

Nu merge