| PopaRoberto a întrebat:

Salut, am luat de pe net salvarea de la san andreas 100%. Dar nu stiu unde sa o pun pentru a imi merge jocul salvat.Ma poate ajuta cinevabig grin( popa_roberto2001).

Răspuns Câştigător
| IoonuT a răspuns:

Daca ai crack baga-l unde ai instalat jocul daca na-i ia-l de p net EX:download crack gta san andreas.Te rog fundita

1 răspuns:
| Benyb a răspuns:

Salut,ma nu pot sa cred ca i-ai dat funda lui IoonuT pentru un raspuns aiurea(gresit). Ma ia si cauta in documentele tale(daca ai numele calculatorului Robert atunci sa cauti in My Computer Documentele lui Robert) si vezi ca acolo sunt salvarile alea vechi si le inlocuiesti cu ce ai descarcat de pe net). Crede-ma, stiu ce spun ca am terminat jocu de 2 ori.Bafta!