| danielgrig a întrebat:

Mi-am luat si eu azi un telefon nou si as vrea sa stiu cum pot pune salvarea de la jocul My Talking Tom de pe telefonul vechi pe asta deoarece am avansat foarte mult si nu as vrea sa iau de la capat.Cum fac?

Răspuns Câştigător
| LaccboGaming a răspuns:

Simplu te duci pe telefonul vechi si descarci googe drive, dupa ce ai instalat google drive intri in el sa te loghezi cu un cont / registrezi dupa intri in my talking tom si intri la setari si o sa scrie acolo save to drive. Dupa downloadezi pe telefonul google drive si te loghezi cu acelasi cont. dupa downloadezi my talking tom intri in el si gata. Daca nu ti s-a bagat din prima intri la setari si bivezi salvarile de la drive. Funda?

| danielgrig explică (pentru LaccboGaming):

Cand intru de pe telefonul vechi pe My Talking Tom nu imi da la setari sa pot salva in Drive, nu sti de ce?

| LaccboGaming a răspuns (pentru danielgrig):

Nu incearca sa iei dropbox si sa procedezi la fel.