| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul la Minecraft? Am versiunea 1.6.2

P.S: Nu vreau sa dau forge update pentru ca am multe moduri si imi e sila sa le bag din nou.

2 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

Este un bug mie imi merge sunetul aia de la mojang o spus ca este un bug care s-a rezolvat eu iti sugerez nu force clean reinstalarea minecraftului asa o patit un prieten si eu mers daca lo dezinstalat

| 2BeCristi a răspuns:

S-ar putea sa aiba launcherul probleme (la mine a avut). Eu zic sa cauti minecraft pe tpb si sa il iei pe cel de la Team Extreme.