| ALEX12310 a întrebat:

Poate sa imi dea cineva minecraft forge 1.6.2 cu tot cu moduri

Răspuns Câştigător
| 2BeCristi a răspuns:

1. Descarci Forge: http://goo.gl/fAl44v
2. Apesi pe el si dai ok la fereastra care iti apare
3. Cauti aici un mod care iti place: http://goo.gl/Jd6pR
4. Apesi "Continue Reading"
5. In josul pagini la "Downloads" apesi pe "Download Here.exe"
6. Astepti ca sa treaca cele 5 sec si dai pe "Skip Add"
7. Dupa ce la-i descarcat il deschizi si dai pe "Install Mod".
8. Poti sa repeti pasi 3-7 pentru cate moduri vrei.
9. Joaca Minecraft si incearca sa te descurci singura. :)

| ALEX12310 explică (pentru 2BeCristi):

Pti sa imi spui ce net. farmerok imi trebuie

| ALEX12310 explică (pentru 2BeCristi):

Mai am o problema dupa ce instalez modul se deschide si apoi se inchide la loc putin ajutor

9 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

De ce ti-a dat maica-ta Internet si Gugal? Daca nu esti in stare sa cauti ceva pe nea Gugal taie-ti cablul da net!
"cu tot cu moduri" exista zeci de mii de moduri! Iar Forge-ul se instaleaza usor pentru ca acum exista un setup pentru Forge care creeaza automat un profil nou cu modul "Forge" in care poti instala dupa moduri!

Din "intrebarea" ta (nu-i intrebare ca n-are "?") reiese faptul ca tu vrei ca noi sa-ti dam Minecraftul nostru cu modurile pe care le-am instalat. stii ca asta-i ilegal?

Hai fugi acum pa Yutub si uita-te in continuare la ghempleiuri cu maincraft!

| ALEX12310 explică (pentru introduaicinumele):

Bun deci eu unul n-am vrut sa supar pe nimeni si nu cred ca tu ai luat minecraft cumparat si nu pirtat (ilegal) de pe internet

| introduaicinumele a răspuns (pentru ALEX12310):

Ehh am incercat sa explic asa intr-un mod mai ironic, eram putin plictisit happy nu am vrut sa te supar happy
Ideea e ca indiferent daca ai Minecraft cumparat sau nu e ilegal sa dai. minecraft-ul pentru ca cei care fac moduri nu vor ca fiecare om sa intre pe site-ul/threadul lor si sa downloadeze de acolo.
Si ca sa stii am cont premium, l-am luat ca sa pot juca pe serverele din alte tari care toate-s premium. nu joc pe servere romanesti...
Si stiu ca-s offtopic. si normal trebuia sa-ti dau link-urile spre moduri. in fine, imi cer scuzewinking

| ALEX12310 explică (pentru introduaicinumele):

Nu m-am suparat

| BMadalin1992 a răspuns:

E asa frumos minecraft?

| XAMQSL a răspuns:

Incearca pe kat.ph.