| Mynameiz a întrebat:

De ce nu ma lasa sa intru pe server de cs 1.6 pe mapa cu zombie? Imi spune ceva de consola YOU ARE BANNED.

5 răspunsuri:
| Copila2016 a răspuns:

Ai facut ceva pe acel server. You are banned inseamna esti exilat din acel joc, nu poti face nimic decat sa incerci alt server.

| Mynameiz explică (pentru Copila2016):

Mi sa mai in tamplat asta dar, a mers dupa aceia

| Copila2016 a răspuns (pentru Mynameiz):

Poate atunci te-a exilat o perioada scurta de timp, si eu am patit asa pe Minecraft cand am grifat o casa, m-a banat 24 de ore

| Johander4k a răspuns:

Ai fost banat pentru limbaj vulgar sau pentru că ai trișat. Schimbă-ți ip-ul!

| Mynameiz explică (pentru Johander4k):

Mersi de ajutor, dar nu, ma scoate un admin am vazut de ciuda ca sunt mai bun ca el nu ma mai lasa sa joc.