| mihaibos12 a întrebat:

De ce nu mai merge sa descarci world of tanks cand ajunge la 30%?
Adica am descarcat din google world of tanks si cand sail instalez din aplicatie, astep o ora/doua si cand a ajuns la 30% nu se mai instala.
Si spune ca se instaleaza dar nu se instaleaza nu stiu de ce...

Răspuns Câştigător
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Orice joc ai descarca de la WarGaming o sa se instaleze la fel. Asa am patit si eu cu World of Warships, se descarca pana la un anumit procentaj apoi se dezarhivau fisierele descarcate pana in acel moment, dupa continua cu descarcarea si tot asa. Deci, prin urmare, daca nu ai ssd atunci e posibil sa dureze foarte mult

| mihaibos12 explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Am stat ceva cam mult dar s-a descărcat aseară.
Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Poate nu mai ai spatiu.

| mihaibos12 explică (pentru aditimus):

Am spațiu disponibil...
Am 200 și ceva de GB

| aditimus a răspuns (pentru mihaibos12):

Atunci poate sa fie o eroare undeva la mine a mers.