| Cristina_Movileanu_1990 a întrebat:

De ce nu merge jocul nfs carbon pe windows 7 pe 32 bit? am placa video 128 si ram 1, 50 procesor 2800

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Incearca asta, cauta updateul 1.4 pe google, daca nu merge sa ii faci update trebuie un clean install fara sa pui crack apoi bagi update vezi daca merge daca nu bagi crack si ar trebui sa mearga

5 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ce eroare iti da? ai copiat crack? ai lasat imaginea incarcata? ce nu merge?

| Cristina_Movileanu_1990 explică (pentru EnvyU):

Da am lasat imaginea incarcata am copiat crak. ami zice ceva de clos program. ati spun exact daca mai stai putin sa-l instalez iar.te rog

| Cristina_Movileanu_1990 explică (pentru EnvyU):

Ati spun exact sa-l instalez iar asteapta putin te rog

| Cristina_Movileanu_1990 explică (pentru EnvyU):

Scrie: nfsc.exe has stopped working.
windows can check online four a solution to the problem.
close the program.

| Cristina_Movileanu_1990 explică (pentru EnvyU):

Nu mai zici nimic? poti sa ma ajuti?

| EnvyU a răspuns (pentru Cristina_Movileanu_1990):

Incearca asta, cauta updateul 1.4 pe google, daca nu merge sa ii faci update trebuie un clean install fara sa pui crack apoi bagi update vezi daca merge daca nu bagi crack si ar trebui sa mearga