| lixandrugeo a întrebat:

De ce nu-mi merge Call of Juarez The Cartel? Atunci cand ii dau sa porneasca, nu se intampla nimic! mantionez ca am instalat "ca la carte" jocul si am urmatorul sistem Procesor pentium dual core E2160 1.8Ghz, Ram 2 GB, placa video HD 4670 Aty radeon

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Mda. e un joc pentru PS2 sau. XBOX pe pc nu stiu daca merge!
si cu 2 GB ram nu o sa mergi prea departe mie nu-mi merge crisis 2 si prototipe si am 4 GB ram si 403 GB memorie!