| Gameru a întrebat:

Ce ziceti imi merge fifa 2014 ca un prieten are 2gb rami ddr2, procesor de 3.2(este procesor normal nu dual core sau amd), si placa video de 512 si i merge perfect.Ce ziceti mie la 2gb rami ddr2, procesor Dual Core E2160 de 1. 8Ghz(+1.8Ghz)=3.6Ghz,si placa video imi iau nVIDIA sau ati radeon de 1Gb ddr3.Ce ziceti imi merge.Dar fifa 2014?

Răspuns Câştigător
| aceaflorin a răspuns:

Si eu ma plangeam la fel..Descarcam jocuri, multe jocuri, pffoaii si cand nu mergeau crapam! Apoi am descoperit Can you Run It..consulta acel site, este foarte complex! Bafta!

| Gameru explică (pentru aceaflorin):

Am consultat si imi ruleaza

| aceaflorin a răspuns (pentru Gameru):

Acum vreau si funda laughing

| Gameru explică (pentru aceaflorin):

Tie iti merge fifa 2014? Si ce componente ai la pc?

| aceaflorin a răspuns (pentru Gameru):

Da imi merge...