| chio97 a întrebat:

De ce nu pot cumpara masina fara boost`uri am intrat la car dealer da nu imi da sa aleg style in need for speed world.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu joc acum nfs world daca vrei masina sa-ti iei cu boost poti folosi hack dar sa-l stergi in maxim o zi din PC pentru ca iti baneaza contul sau poti cumpara citeva fara boost dai pe sageata dreapta la masina acolo la cum o vrei stoc dsau tunata sper ca ti-am fost de ajutor?happyhappyhappyhappy funda?

| vagaunescu a răspuns:

Nu prea l-ai ajutat si hack pe ce link eca as vrea max sa-mi dea 2K boost.