| pisicutza197 a întrebat:

De ce nu pot deschide NFS MW? Asa mi se intampla si la Pet Soccer.Imi apare ceva gen:speed.exe has stopped working
Windows can check online for a solution to the problem.
file:///C:/Users/bogdan/Downloads/Untitled.png

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta un alt crack de pe net, si schimba-l cu cel existent in folderul in care s-a instalat.

| pisicutza197 explică (pentru anonim_4396):

Le-am luat pe toate la rand, dar toate sunt din astea la care iti trebuie CD.Eu vreau sa stiu cauza si daca se poate remedia asta.

| pisicutza197 explică:

Am uitat sa spun ca am:Windovs 7 Home Premium, Processor:Intel(R)D CPU 2. 66GHz 2. 68GHz, 2 Gb Ram, Tipul de sistem:32-bit Operating System

| pisicutza197 explică:

Inca un lucru, imi apare o eroare numita AppCrash, am incercat sa fac cum faceau cei de pe youtube dar n-a mers