| SadBoyForever a întrebat:

De ce nu pot juca angry birds pe faceb00k? Am ad0be fl@sh player si chiar si dupa ce merg la pagina lor si dau like iar apoi dupa ce dau unde scrie "play game" tot nu mi se deschide jocul.
De ce?

3 răspunsuri:
| LittleEvil666 a răspuns:

Ce Browser folosesti Opera/Mozilla
Ai grija sa fie activat flash playerul pe Browserul pe care al folosesti si java de asemenea.
Am patit-o si eu nu imi mai mergea si nu erau avtivate acestea doua deoarece Browserul isi facuse automat Up-date.

| SadBoyForever explică (pentru LittleEvil666):

Folosesc Mozilla Firefox. Cum adica sa fie activat? Cum imi dau seama daca e activat?

| LittleEvil666 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Daca ai ultuma versiune ai sus in stanga FireFox scris cu portocaliu te duci acolo apoi la Add-on apoi la plugins si ai acolo scrie enable/disable, daca e disable dai enable.