| 123456789eooo a întrebat:

De ce nu pot sa imi fac facebook-ul privat? am intrat la setari de confidentialitate si am bifat acolo ca accept sa imi vada doar prietenii profilul nu a mers dupa am bifat "personalizat"b si tot nu mergecrying(ce sa fac vreau sa am fb-ul privat ajutati-ma dau funda si vot
:*:*:* mersi:*

scuze categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| reiders143 a răspuns:

Dai la setari de confidentialitate. dai la personalizat si o sa-ti apara o o fereastra si dai acolo unde scrie prietenii prietenilor si cat de privat sa fie contul. dupa ce ai ales dai salveaza setarea si asta e tot