| SuntFata a întrebat:

Cum imi dau profilul de la facebook pe privat?Adica sa nul vada decat prietenii din lista mea...stiu ca ii dau la setari de confidentialitate si apoi cum ii fac sa imi vada postarile pozele profilul...etc, numai dar NUMAI PRIETENII DIN LISTA MEA ? va rooog!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeea98 a răspuns:

Buna! Acceseaza "Setari de confidentialitate".Ai acolo niste butoane cu ajutorul carora poti alege cine iti poate vizualiza profilul. Eu am ales "prieteni". Mai jos ai "Cum intri in legatura cu altii". Click pe "schimbati setarile", tu probabil ca ai bifat "toata lumea", dar poti alege sa vada doar prietenii, dand click pe butonul "prieteni". Dupa ce ai stabilit toate setarile, dai click pe "DONE". Mai jos iti apare "cum functioneaza etichetele" si tu dai tot la "editeaza setarile" si iti alegi tot "prieteni" si tot asa pana cand se termina toate setarile.
Sper ca te-am ajutat. Succes!

| AndreeaDeea98 a răspuns (pentru AndreeaDeea98):

Multumesc pentru fundita! happy

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Intrii la poze si setezi acolo unde ai "public" setezi "prieteni", si faci asa peste tot, si la editare profil, intrii la fiecare sectiune si ai in dreapra un cerc unde scrie "public" le setezi pe toate "prieteni"

Alte răspunsuri