| kiddokiddo90 a întrebat:

De ce nu pot sa joc gta 4 la high, imi merge sacadat. Componente pc i7-8700k 3,6 ghz, placa video gtx 1080ti 11 gb, 16 gb ram

4 răspunsuri:
| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Daca ai jocul piratat asta ar putea fi una dintre probleme.
Daca ai jocul cumparat de pe steam iti recomand o verificare a fisierelor (verifiy integrity of game files) click dreapta pe gta 4 din steam -> properties-> local files -> verifiy integrity of game files. https://imgur.com/a/sqjKRQo
Sau reinstalarea jocului pe Ssd daca ai
O alta varianta ar fi actualizarea driverului de la placa video

| kiddokiddo90 explică (pentru NiculaiMarianTraian):

Jocul l-am cumparat online, ar fi vreo rezolvare?

| kiddokiddo90 explică (pentru NiculaiMarianTraian):

Si nici nu pot sa fac cum ai spus tu

| NiculaiMarianTraian a răspuns:

Funda?