| Alexxalexuu a întrebat:

De ce nu pot sa joc samp? Cand intru intr-un server, imi spune intr-una ca serverul nu raspunde si ca incearca din nou sa il deschida, CE AREE? mor de nervi, puteti sa ma ajutati va rog? dau funda.

Răspuns Câştigător
| Bajmatara_Raul_1995 a răspuns:

Deci asta mi s-a intamplat si mie. De vina este site-ul de unde ai descarcat sa:mp. Dezinstaleaza-l(doar mp), descarca mp din nou de aici http://bugged.ro/download/ si instaleaza-l. Ar trebui sa iti mearga. Daca te apuci pe blue.bugged.ro sa ma cauti in joc UpN.

| Alexxalexuu explică (pentru Bajmatara_Raul_1995):

Mersi, nu ma gandeam ca e din cauza la mp. Scuze dar nu suport serverul asta Bugged, cica e server romanesc si e tot numai in engleza sad. Mersi, din nou!

2 răspunsuri:
| crisstyanito a răspuns:

La mine nu mai apare niciun server
intru pe el si nu apare nimic, cand dau pe servere imi apare ca tot se incarca da tot nu mere
nu stiu probabil ca lau scos astia