| faranume a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Am pe Hi5 niste comentarii pe care vreau sa le sterg dar nu apare cub ele cu vantul"Sterge'. Cum fac sa le sterg fara sa sterg poza? plz help

Răspuns Câştigător
| amandina_9414 a răspuns:

La multi ani!
Vezi ca la profil ai acolo in dreapta cate comentarii ai.nr lor. da click acolo si il stergi pe care vrei.il cautihappy. sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

În primul rând trebuie să te loghezi. După ce te-ai logat ai 2 variante ca să ştergi comentariile:1. Ori intri la poza respectivă şi sub comentariu apare "şterge";
2.La profilul tău unde îţi arată câte comentarii ai, dai un click acolo şi o să-ţi apară comentariile.
Succes!

| Marii a răspuns:

In dreapta scrie photo comments, intra si cauta comenturile pe care vrei sa le stergi. happy

| Aleeka a răspuns:

Unde ai:
Puncte
774 Prieteni
1068 Comentarii la profil
1775 Comentarii la fotografii
47 Fives
215 Fragmente
Si dai click pe comentarii profil sau comentarii fotografii depinde ce vrei sa stergi si iti apar toate comentariile si in caseta cu sterge! Nu vei sterge poza vei sterge doar comenratiile.