| Anonim2938 a întrebat:

De ce primesc bani la stardoll decat de vreo 3-4 ori atunci cand imi fac un cont nou, iar apoi nu mai primesc nimicstraight face? si spuneti-mi cum pot sa fac bani. Fundita celor mai bune raspunsuri!

2 răspunsuri:
| 0andreea1 a răspuns:

Pai

| 0andreea1 a răspuns:

Timp de 14 zile pe luna vei primi cate 5 Stardollars.4 din ei trebuie neaparat sa ii folosesti iar unul iti ramane si il poti pastra.
primul pas:intra pe pagina ta si uitate acolo unde ai bani si vei vedea langa inca o moneda.da clik pe ea...vei vedea acolo :"fashion design" dai clik si voteaza o haina
apoi du-te sus si dai click pe catwalk si voteaza o fata...
apoi mergi pe profilul unei fete si votezi profilu, albumu si scenariul:*
mult noroc:*!