| kimy_6035 a întrebat:

Helloo friend... imi doresc sa aflu parola unui cont mai vechi pe stardoll dar problema este ca nu este contul meu ci al unei prietene... puteti sa ma ajutati?

cele mai bune raspunsuri primesc FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| BeBeMic a răspuns:

Te ajut eu...este ff simplu... daca tu sti emai-lul pe cre este faqut contul este perfect,daca nu,nu se mai poate face nimic,inainte sa te loghezi pe pagina de stardoll, putin mai joc de nickname, ff putin mai jos scrie forgot password? dai acolo un clik si iti apare sa scrii emai-lul si numele acelui stardoll tu il scrii si gta. FUNDA?