| aka47ad a întrebat:

De ce se vede asa cand ma joc fifa 13, inainte nu se vedea asa mergea excelent. Am uploadat o poza ca sa puteti vedea : http://imageshack.us/photo/my-images/33/img2013053012562 1.jpg/.

4 răspunsuri:
| left4dead2 a răspuns:

Placa video s-a defectat
vezi incearca
intra un
c/windows/sistem32/dxdiag/display/si dai enable undeva langa advanced etc

| aka47ad explică (pentru left4dead2):

Am facut cum ai spus dar la toate casutele arata enabled. Ar fi defecta placa, trebuie sa-l dau la reparatii?

| left4dead2 a răspuns (pentru aka47ad):

Cred ca trebuie s-oo schimbi

| aka47ad explică:

Am dat unde zici insa acolo imi apare la toate enabled. Lafel se vede.