| anonyMOUS1998 a întrebat:

De ce vad ecranu negru cand cineva imi da partajare de ecran pe skype ( in timp ce el se joaca )

4 răspunsuri:
| Meheツ a răspuns:

De la lag in principal.e o metoda de protectie impotriva lag-ului.
in fine sunt mai multe motive.
daca el se joaca ca sa salveze memoria vizuala a ta, de asemenea vezi negru. foloseste teamviewer e putin mai eficient decat skype-ul.

| anonyMOUS1998 explică (pentru Meheツ):

Nu da asa face si cand joaca in singleplayer

| Meheツ a răspuns (pentru anonyMOUS1998):

Daca tu esti conectat la el, ca sa economiseasca resursele procesorului iti face ecranu de vizualizare negru ca sa nu supra solicite CPU.

| anonyMOUS1998 explică (pentru Meheツ):

Aaa mersi ^^