| sebastiannnn a întrebat:

Salutare, daca sunt cu cineva pe skype, in conferinta, si dau partajare sa-mi vada ecranul in timp ce ma joc un joc online ( de exemplu metin2 big grin ) poate sa-mi afle contul?

6 răspunsuri:
| Carmen27 a răspuns:

Contul este posibil sa il afle dar parola sigur nu.

| sebastiannnn explică (pentru Carmen27):

Adica doar numele de la cont?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sebastiannnn):

Da, dar daca ii arati momentul in care te loghezi poate afla din cate caractere este parola

| Carmen27 a răspuns (pentru sebastiannnn):

Exact.

| Bogdy2k a răspuns:

Daca iti introduci datele in timp ce ai partajat ecranul cu el daca are cateva cunostinte e foarte posibil sa ti le afle, Username-ul il afla usor deoarece il vede iar parola ta precum si orice tasta apesi e transmisa spre procesare ca numar binar iar tu vezi astea in cazul de fata PAROLA ori sub niste buline ori sub asterisk-uri *, din pacate cu un simplu programel aceste asterisk-uri sau buline pot fi descifrate destul de usor. Sper ca ai inteles. Deci mai sigur e sa te loghezi apoi sa incepi partajarea.

| ItIsAlright a răspuns:

Vede ce vezi si tu. Adica niste simple stelute, la parola.