| RM_Andrei_1992 a întrebat:

De ceva timp calculatorul meu merge foarte prost si nu inteleg de la ce vine problema. Sa va dau un exemplu, eram intr-un meci de lol si pcul a inceput sa-mi mearga greu, dar nu imi mergea greu asa dintr-o data, pur si simplu deschideam pcul intra pe un joc mergea ok si dupa cateva minute de la 80 de fps ajungea la 3-17fps. Tot ce vreau sa stiu e de unde vine problema si care e problema. Nu am un pc stralucit dar nici foarte prost. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Mariolokk a răspuns:

Fa update la drivere cu https://www.driverupdate.net/download.php si dupa descarca advance sistem care

| RM_Andrei_1992 explică (pentru Mariolokk):

Multumesc mult, chiar m ai ajutat!

| Mariolokk a răspuns (pentru RM_Andrei_1992):

Npc

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Reinstaleaza Windows. Pe parcurs, se aduna toate rezidurile de la programe si iti incetinesc considerabil calculatorul.

| Spanzurel a răspuns:

Salut si eu am avut aceeasi problema cu pcul dar eu cand il deschideam il aprindeam se aprindea dadeam sa se deschida ceva si dupa 15 minute se deschidea si in jocuri aveam lag la mine a fost problema de la windows de la un momendat nu mai functiona si daca nu merge cum a zis mariolokk reinstaleaza windowsul eu sper ca te-am ajutat.