| ExtraSakadat a întrebat:

Heya TPU! ^^
Mi'a aparut iar o problema la PC; d.
Acum cateva saptamani calculatorul a inceput sa mearga putin greu [trec peste asta] dar jocurile mergeau infect-si mario mergea in poze :]].
Am instalat iar drivelere si degeaba ...Am bagat windows nou si s-a rezolvat.
Astazi iar mi-a aparut problema :]]. Calculatorul merge bine dar jocurile call meu.
Ce pot face in afara de windows nou? xD
Funda!

2 răspunsuri:
| alexmircescu13 a răspuns:

Pune un antivirus si scaneaza-l, e posibil sa fie infectat.

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

Ce tip de mario era? SMB? DK? MB? SMB2? SMB3? SMW? SM64? PM? DR? NSMB? NSMB2? NSMBWII? NSMBU? Maker?