| Anonimus247nmn13 a întrebat:

De curand am descarcat jocul Rome total war II
si merge extrem de greu cand joc. poate stie cineva cauza acestui lucru dau funda happy

6 răspunsuri:
| HamsterPufos a răspuns:

Salut poate PC-ul tau nu este destul de bun pentru Rome Total War ll. Uite specificatiile (cerintele )care-ti trebuie pentru a juca Rome Total War ll :
OS: XP/ Vista / Windows 7 / Windows 8
• Procesor: 2 GHz Intel Dual Core / 2.6 GHz Intel Single Core
• Memorie RAM: 2GB
• Placă video: 512 MB compatibilă DirectX 9.0c (cu suport shader model 3 şi vertex texture fetch)
• DirectX: 9.0c
• Hard Disk: 35 GB
• Rezoluţie minimă: 1024×768

| Anonimus247nmn13 explică (pentru HamsterPufos):

Windows 7 am dar celelalte chestii unde vad daca le am da sau nu?laughing

| HamsterPufos a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Pai poti sa ai mai tot placa de 512 placa si sa-ti mearga.memorie de 2 GB.sau procesor de Dual Core 2 Ghz. Uite cum intri in resurse. : Dai pe Computer, dai click dreapta pe el si-ti apare properties si dai acolo ca sa vezi

| Anonimus247nmn13 explică (pentru HamsterPufos):

Am dat si nu apare mai nimic din ce ai spus acolo adica nu-mi apare chesti de gen de mai sus apar numa porcariii laughing)

| Anonimus247nmn13 explică (pentru HamsterPufos):

Sau asta :
Sistem:
Evaluare : 4, 0 index experienta windows
Procesor : Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2. 50GHz
Memorie instalata(RAM) : 4, 00 GO ( 3, 00 GO utilizabile)
Tip sistem : Sistem de operare pe 32 de biti

Procesor : calcule pe secunda
Memorie (RAM) : Operatiuni de memorie pe secunda
Grafica Jocuri : Performanta grafica jocuri 3D si activitati specifice
Hard disk primar: rata de transfer date disk
Windows 7

ce este rau sau prea putin?

| HamsterPufos a răspuns (pentru Anonimus247nmn13):

Pai cred ca este pentru ca e pe 32 de biti