| Leloluch a întrebat:

De curand am instalat windows 7 in alta partitie decat c, in ce aveam windows xp, Windows 7 l-am sters manual, dar acum la boot manager imi da sa aleg windows 7 sau windows xp. cum il sterg pe sapte?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

CUM STERGI un windows din doua
Clik START -> RUN -> "msconfig", te duci la boot.ini,clik "Check all boot paths" si o sa iti arate ca ai doua windows-uri din care unul este incorect si te va intreba daca doresti sa il stergi ->clik ok!