| anonim_4396 a întrebat:

De curand joc Euro Truck Simulator 2, iar problema mea este ca nu pot intra cu camionul pe unele strazi, deoarece ma izbesc de un zid invizibil pe care se afla sageti si semne specificand "accesul interzis" de culoare gri, dar se vad casele, si masinile circuland pe carosabil dincolo de "zid". Mai mult, drumurile nu apar nici pe harta.

Din ce cauza se intampla asta si ce pot face? Precizez ca jocul nu este demo!

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DarkMan21 a răspuns:

Pai acele zone inca nu sunt dezblocate trebuie sa joci cat mai mult pentru a le dezbloca. happy

| LTAA a răspuns (pentru DarkMan21):

Pana la ce nivel? Macar l-ai jucat ca sa stii cat?

| DarkMan21 a răspuns:

Sincer nu mai stiu sad

| anonim_4396 explică (pentru DarkMan21):

Macar aproximativ?