| anonim_4396 a întrebat:

De curand joc Euro Truck Simulator 2, iar problema mea este ca nu pot intra cu camionul pe unele strazi, deoarece ma izbesc de un zid invizibil pe care se afla sageti si semne specificand "accesul interzis" de culoare gri, dar se vad casele, si masinile circuland pe carosabil dincolo de "zid". Mai mult, drumurile nu apar nici pe harta.

Din ce cauza se intampla asta si ce pot face? Precizez ca jocul nu este demo!

Multumesc anticipat!

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne ce oameni! Doamne ce oameni! Doamne ce oameni! Doamne ce oameni! Doamne ce oameni! Doamne ce oameni! Doamne ce oameni!
Pai daca scrie ACCESUL INTERZIS tu ce intelegiiiiiiiiiiiiiiiii?

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce imi arata asta si cum fac sa scap de bariere, atat de greu sa intelegi intrebarea?

| tudorwifihack2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata ca nu moare nimeni daca e incepator nu stie

| razvyaga a răspuns:

Acolo mapa pe care o poti accesa tu se termina. Acel interzis inseamna ca nu ai voie sa te duci. Ca in jocurile NFS. Nu poti scapa de ele. Trebuie Add-ons pentru mape, dar unele nu sunt bune, dar nu vei scapa de acele "Ziduri".
Bafta la condus in continuare.

| LTAA a răspuns (pentru razvyaga):

Cineva mi-a explicat ca trebuie sa ating un anumit nivel in joc pentru a "debloca" strazile din el, dar nu mai stie exact care!

| xFlorin a răspuns:

Este drum inchis nu poti merge pe acolo, asa e de la joc.Bafta.

| LTAA a răspuns (pentru xFlorin):

Cineva mi-a explicat ca trebuie sa ating un anumit nivel in joc pentru a "debloca" strazile din el, dar nu mai stie exact care!

| xFlorin a răspuns (pentru LTAA):

Asa este, nu ti le deblocheaza din prima..asa e facut jocul.Bafta la joc.

| LTAA a răspuns (pentru xFlorin):

Multam. happy

| tudorwifihack2 a răspuns:

Salut iti voi explica eu de ce. Acela nu este un zid invizibil este un drum neacesibil trebuie sa faci mai multe transporturi

| LTAA a răspuns (pentru tudorwifihack2):

Pana la ce nivel trebuie sa ajung? Deocamdata sunt la nivelul 23.