| Katalyn1999 a întrebat:

De curand mi-am cumparat GTA 5 pe xbox 360 E. Problema este ca atunci cand ajung cu progresul la 36.8% nu imi mai apare nimic pe harta. In mod normal ar fi trebuit sa fur din baza militara un elicopter cu Trevor, dar mie nu imi apare. De la ce sa fie? Mentionez ca, jocul si consola sunt noi. Apreciez orice informatie!
Dau funda raspunsului care ma ajuta!

1 răspuns:
| FazakasAlexGabriel1977 a răspuns:

Ori o fi un bug ori ai făcut tu ceva la setări.Vezi uitate, și câteodată ajuta sa-l scoți și sa-l bagi în priza iară.