| Katalyn1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu gta 5 pe XBOX 360. Din misiunile story pot sa fac decat 33 din 69 pentru ca a 34-a nu imi mai apare pe harta. M-am interesat prin videoclipuri pe youtube si gamerilor respective le apare sa fure un elicopter din baza militara dar mie nu imi apare. Care ar putea fi problema?
Mentionez ca jocu si consola sunt noi, iar cd-urile nu prezinta zgarieturi deloc!
Dau funda raspunsului care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Cei de la RockStar Games au anuntat nu demult ca unele CD-uri pot avea probleme de programare in special pe consolele XBOX.
Iti recomand sa-i contactez pe toate caile posibile (asta pentru a primi un raspuns cat mai rapid),te-ar putea ajuta cu ceva concret.
Sau sa contactezi furnizorul de la care ai loat CD-ul.
Daca este EMAG ai sanse daca este alt site nu cred, eu unul am primit un nou CD de la eMAG dupa ce am primit unu-l care avea o problema asemanatoare, nu era complet jocul.
Dar iar, daca contactezi furnizorul sau direct compania sa ii contactezi pe toate caile posibile email, telefon chiar si fax daca poti.
Bafta!

| Katalyn1999 explică (pentru LuciWv):

Atat consola cat si DVD-urile au fost cumparate de pe altex!
Am sa sun zilele ce urmeaza ca sa ma interesez ce e de facut caci pe langa faptul ca nu se incarca toate misiunile unele texturi cum ar fi unii pomi nu se incarca bine deoarece licare rau fata de gameplay-urile pe care le-am vazut la alti gameri pe youtube!

| LuciWv a răspuns (pentru Katalyn1999):

Se poate ca consola sa fie de vina.
Este bine daca ai garantie si cred ca este una standard de 1 an in caz ca nu ai loat tu una in plus.