| Katalyn1999 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand GTA V pe Xbox 360 E si dupa ce fac 33 de misiuni principale(story) a 34-a nu se mai incarca. Daca ati jucat si voi stiti ca inainte de asta strngi cu Trevor o masina de gunoi, un tow truck, boiler suits pentru toate caracterele si masti pentru toate caracterele. Eu nu mai ajung in momentul in care sa folosesc toate acestea. De la ce sa fie? Mentionez ca atat DVD-urile cat si consola sunt noi (au fost cumparate de pe Altex.ro) si nu exista nici o zgarietura pe discuri. Am omis eu ceva sau trebeuie sa schimb DVD-urile?
Mai trebuie sa mentionea si faptul ca uneori am lag fata de gameplay-urile pe care le-am vazut pe youtube!
Va multumesc ca ati avut rabdare s-a citit atat de mult dar chiar nu stiu ce sa mai fac!
Dau funda raspunsului care ma ajuta!
Apreciez orice informative!

2 răspunsuri:
| alexutzu05 a răspuns:

Salut! Aceeasi problema a avut-o si un tovaras de al meu.El si-a cumparat GtaV pe Xbox360 si exact la misiunea cu boiler suits ii se bloca.Am incercat Borderlands 2 si ala se bloca la fel, pana am constatat ca cd-urile de Xbox nu corespund cu Xbox-ul sau ceva de genul acesta. Sper ca te-am ajutat cu ceva!

| Katalyn1999 explică (pentru alexutzu05):

Problema era cu totul alta!
Ca sa trec la heistul respective, trebuia sa situez o masina itro parcare pentru ca la finalul musiunii sa am cu ce sa fug...
Mie mi-a spus un amic ca altfel nu cred ca imi dadeam seama...