| Iordache_Ionel_1969 a întrebat:

Am o intrebare in ceea ce priveste conturile Battlefield 4 pe Origin. Eu acum cateva zile mi-am cumparat acest joc si am doua platforme(PC si Lapotop) daca instalez jocu si ma inregistrez (pe Laptop) si introduc codul acela unic, se vor putea accesa datele salvate de pe Laptop pe PC? (pe acelasi cont ma refer)

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Datele se salveaza IN CONT, nu pe sistem. Atita vreme cit nu vrei sa joci si pe laptop si pe PC simultan, no problem.