| AlinAbyzou a întrebat:

recent am primit de la un prieten jocul World of Warcraft (WoW) care l-a cumparat. Acesta mi-a zis ca NU l-a instalat si NU s-a jucat niciodata (jocul find cumparat in 2009 sau 2008). (Pe cutie este imaginea cu un elf intr-un cerc si in fata acestuia acel om batran cu barba lunga care tine un pistol/ tun in mana). In cutie este un talon pe care este un serial code si este sugerat faptul ca este pentru guest, iar acesta poate fi folosit timp de 10 zile. Intrebarea este daca mai trebuie vreo parte pentru a instala jocul ( in cutie sunt 5 CD-uri) si daca ar fi trebuit sa am un serial code pentru contul personal, acesta fiind permanent, deci nu cel de 10 zile... oare prietenul meu a pierdut acel talon pe care era serial code-ul pentru contul permanent sau ce ar trebui sa fac? Va rog foarte frumos sa ma ajutati si sa imi spuneti daca ar trebui sa mai fac ceva inainte de a instala jocul (am auzit ca dureaza mult sa instalezi si nu as vrea sa il instalez dinainte si sa imi pierd timpul). PS: acesta a spus ca a incercat odata sa instaleze jocul si a auzit cum ca mai este o parte sau ceva de genu. A incercat sa isi faca cont si cica nu la lasat sa intre in joc cu contul. Deci mai trebuie o parte sau ce ar trebui sa fac? Multumesc anticipat!