| nicus0r a întrebat:

De doua zile cand intru pe youtube imi merge intrerupt, nu se incarca cum trebuie. am google chrome si netu merge bine. spuneti-mi de la ce provine si cum pot rezolva aceasta problema. dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| vipera12 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema!
iti dau un sfat
scapa repede de google chrome si ia-ti alt browser!
Daca nu scapi de el o sa iti dea un virus si netul tau o sa mearga greu peste tot
asta este sfatul meu

| nicus0r explică (pentru vipera12):

Ce browser mai sfatui sa iau?

2 răspunsuri:
| vipera12 a răspuns:

Pai mozilla firefox sau safari sau la unele pc-uri nu merg bine si daca asa este la al tau ia-ti opera