| Puffulets13 a întrebat:

De fiecare data cand intru pe metin pe orce mein mi se reseteaza calculatorul. spuneti-mi c sa fac sa nu se mai reseteze! va rog!

1 răspuns:
| Claudiu2011 a răspuns:

Probabil are eroare sau virus.dezinstaleaza metinu si instaleaza l din nou. daca nici asa nu merge schimba windowsu.si daca iar face faze la metin inseamna ca e de la metinu asta. poaate are virusi sau nu stiu inainte ai folosit altu sau tot asta? si mergea daca tot pe asta l-ai folosit? daca nu pe asta probabil are ceva versiunea asta.cauta alta.