| vgbr a întrebat:

De la ce skill primesc cei mai multi bani pe sims social pe facebook?

5 răspunsuri:
| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Pai de la pen-ultimul sau ultimul depinde si ce level esti. Eu sunt 18 parca, si imi da ceva banii. Fundita?batting eyelashes

| vgbr explică (pentru howsenselessdeathhowpreciouslife):

Ma refeream la ce obiecte primesc happy aragaz, chitara, computer etc

| howsenselessdeathhowpreciouslife a răspuns:

Aaa pai cand le termini toate. (skil-urile) big grin

| KaterinaPetrova a răspuns (pentru howsenselessdeathhowpreciouslife):

Buna. sa imi trimiti si mie un mesaj sa iti zic numele meu de fb. :* sa ma adaugi la vecini

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. da-mi un mesaj sa iti dau numele meu de facebook daca mai joci sims. sa fim vecini:*