| anonim_4396 a întrebat:

eu joc THE SIMS SOCIAL pe facebook si nu stiu cum sa imi adun bani ...ma poate ajuta cineva?
Funda >D:

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

In stanga iti apar diferite sarcini care trebuie indeplinite si castigi bani

| Aide a răspuns:

Daca ai energie-fulger poti sa cureti gradina. sa tunzi iarba sa scoti ciupercile primesti multi bani

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Uite asa(trebuie energie da castigi bani normali nu `sim cash` aia nu se mai castiga)
CHITARA=dai clik si iti apare `sing for fun` etc...dai acolo unde aparae un fulger langa `compose`(cred) j o sa-ti apara ceva.de aici de indruma eiwinking
CUPTOR CU MICROUNDE:dai clik si dai `cater`apoi apare la fel ca la chitara
CALCULATOR:dai `write`
pentru aceeasi poveste mai sunt bune lucrurile pe care pot sa le cumperi din magazinul the sims la sectiunea skill
sper ca am fost d ajutorwinking

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Uite asa(trebuie energie da castigi bani normali nu `sim cash` aia nu se mai castiga)
CHITARA=dai clik si iti apare `sing for fun` etc...dai acolo unde aparae un fulger langa `compose`(cred) j o sa-ti apara ceva.de aici de indruma eiwinking
CUPTOR CU MICROUNDE:dai clik si dai `cater`apoi apare la fel ca la chitara
CALCULATOR:dai `write`
pentru aceeasi poveste mai sunt bune lucrurile pe care pot sa le cumperi din magazinul the sims la sectiunea skill
sper ca am fost d ajutorwinking
DAR REPET! ITI TREBUIE ENRGIE PT ELE!