| Roscataaa a întrebat:

Cum pot face bani pe the sims social pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Twee a răspuns:

Trebuie sa indeplinesti ce iti cee ei! in stanga ecranului vezi niste chipuri ale unor oameni! trebuie sa indeplinesti ce spun ei si castigi bani! mai poti castiga bani de la cuptorul cu microunde! dai catter! si castigi bani! la fel si la chitara cu compose!big grin! fundita?big grin

2 răspunsuri:
| BaDrihanna a răspuns:

Deci si varianta lui twee e buna dar a mia e mai buna. deci ai primit cand te-ai inscris douasau treic uti le despachetezi si primesti chitara, calculator sou cuptor.dai clic pe ele si atin arata cater dai clic si iti arta prepare dai clic de 5 ori apoi vezi ca itin da bani stelute energie atc. cel mai important e sa ai energie

| Madalina7 a răspuns:

Eu am intrat pe mai multe situri si de acolo imi dadeau lucruri si bani free happy