| deko9 a întrebat:

De o vreme incoace de fiecare data cand pornesc pc mi se deschid automat niste ferestre negre care se inchid imediat mai putin una care ramane deschisa si daca dau X imi da Crash Dump si se restarteaza pc si tot asa.Cateodata dispare si fereastra aia.am pus aici o poza sa vedeti despre ce e vorba http://www.filehost.ro/30761845/Untitled_png/
.Cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| leivi a răspuns:

Fa-ti windows-ul din nou! Iar prima aplicatie care ti-o instlezi v-a trebui sa fie antivirusul! In ziua de azi virsusul iti poate distruge complet calculatorul( experienta proprie)!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Reinstal windows.