| nykuruben92 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un PC. il pornesc merge totul normal la el pana, cand deschid o iconita(ex. my computer) se deschide totul normal si cand inchid fereastra se bifeaza automat si My computer si restul iconitelor si normal era ca ele sa dispara sa revina la normal dupa un refersh insa cand dau click dreapta nu mi apare fereastra cu refresh(si ce mai scrie in ), imi apare fereastra de la My computer(ferastra care apare cand dai click dreapta pe folder). si nu am ce ii face, ii dau restart sa-si revina si asta doar pana deschid din alt icon si iarasi aceelasi lucru.
Daca schimb windowsul? scap de 'ciudatenia' asta?

4 răspunsuri:
| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Ce windows ai? Trebuie doar sa il reinstalezi.

| nykuruben92 explică (pentru InsartIuzarneimHiar):

Windows 7..si spui ca nu imi va mai face probleme dupa?

| HardCore7750 a răspuns:

Mai simplu dai windows restore(restaurare windows) adica il dai inapoi cu o luna sau 2 depinde de cat timp e problema
Toate cele bune

| nykuruben92 explică (pentru HardCore7750):

Deja i-am dat Restore.dar degeaba, cred ca il voi reinstala maine. Oricum mersi mult.